Do najbliższego wydarzenia zostało:

05/06 October 2019

7. runda - Motopark Toruń (MPRC i LASF) OPONEO MotoparkTor Toruń

Czytaj więcej
Punktacja (Wybierz klasę)

SuperCars

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Tomasz Kuchar172124232416125
2.Maciej Cywiński202118161617108
3.Dariusz Topolewski1817191418894
4.Marcin Gagacki 17141217181492
5.Bartosz Idźkowski1111108111465
6.Robert Czarnecki1031110101054
7.Zbigniew Staniszewski---17151850
8.Maciej Manejkowski 31401411749
9.Paweł Żeromiński951155136
10.Mariusz Szczepański182771136
11.Mariusz Nowocień1815----33
12.Jerzy Szynkiewicz47626833
13.Michał Peterlejtner-49-81031
14.Piotr Czekański10070-421
15.Zbigniew Kwaśniewski81440-17
16.Alois Holler--17-17
17.Maciej Palczewski5233-215
18.Marcin Wicik2--911
19.Grzegorz Bonder-9-110
20.Mateusz Ludwiczak---99
21.Janis Vegeris 6---6
22.Jacek Górniak-60-6
23.Marian Gajdos-05-5
24.Bartosz Opioła--1-1
25.Jakub Glasse--0-0
26.Łukasz Ośmański0---0
27.Bartosz Palusko--0-0
28.Bartosz Alejski--0-0
29.Paweł Lepert--0-0

SuperNational

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Damian Litwinowicz24151211171896
2.Rafał Berdys0171917171787
3.Halk1610012141567
4.Robert Mazurkiewicz101824-2164
5.Łukasz Tyszkiewicz19139091261
6.Tomasz Łoza17013115954
7.Daniel Krzysiak12901216453
8.Robert Dąbrowski111510111552
9.Dawid Struensee-141615--45
10.Michał Kuna628818041
11.Jakub Kowalczyk-091411841
12.Jakub Iwanek10111304037
13.Janis Ikers0133510636
14.Łukasz Zoll1140201330
15.Ellers Viktors472106-28
16.Roman Castoral-24--24
17.Valters Krists70003818
18.Martin Sindelek--18---18
19.Paweł Melon----15-15
20.Alan Wiśniewski--15---15
21.Valters Uldis55301-14
22.Michał Genstwa1100---11
23.Michał Kruszyński0-04228
24.Michał Jakub-8----8
25..Michal Tomas-6-6
26.Paweł Hankiewicz--55
27.Wojciech Trala30014
28.Łukasz Nagraba--033
29.Sławomir Szwargot-----33
30.Piotr Czapski2-02
31.Karl Schadenhofer--010
32.Łukasz Kulesza0-00
33.Vladimir Marko-000
34.Michał Kotkowski-000
35.Richard Forster-000

RWD Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Światowski 182024142221119
2.Igor Sokulski 24150241918100
3.Wiktor Mączkowski7241320201195
4.Paweł Konecki15171615121792
5.Andrzej Skrzek1912812101677
6.Maciej Kula10815917867
7.Jerzy Bieńkowski98141081059
8.Gigi01464111247
9.Wojciech Topolewski4105109038
10.Karol Wyka8520---33
11.Tomasz Szupryczyński03-105927
12.Przemysław Wójcicki14--13--27
13.Jacek Lepianka20107-726
14.Teddy50053922
15.Leszek Pawlak14306216
16.Kamil Wysocki97---16
17.Michał Kidawa--112--13
18.Dariusz Krupa09---413
19.Gracjan Predko---19313
20.Grzegorz Łazarewicz0100-1112
21.Jarosław Frydrych11---11
22..Beata Borowicz3043-10
23.Tomasz Adamski027-9
24.Marcin Perzyna----44
25..Patryk Stacewicz0022
26.Konrad Osienienko0-11
27.Jakub Jurek00-0
28.Mateusz Koselski--00
29.Mirosław Bugno0000
30.Marcin Mrozewski00-0
31.Przemysław Korowaj00-0

SC Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Grzybowski 232024152411117
2.Piotr Budzyński 18249241313101
3.Krzysztof Mencel1518171720087
4.Michał Wrzosek14161215101582
5.Szymon Jabłoński 1911190-1867
6.Maciej Starski91214451660
7.Łukasz Żakowski011010131953
8.Konrad Wróbel---17182156
9.Paweł Hurko12615211551
10.Robert Kabat1511761040
11.Przemysław Janik-110158034
12.Kamil Stachowiak431004829
13.Mariusz Nowocień---1014-24
14.Piotr Ostrowski32657124
15.Maciej Sadowski80761-22
16.Krzysztof Bielecki-858--21
17.Michał Kos7740--18
18.Karol Kołpak11130-217
19.Marek Prędkiewicz8-00-412
20.Marek Polit 0-11-68
21.Konrad Gryz0000077
22.Mikołaj Graszek-000336
23.Sławomir Szwargot5000--5
24.Daniel Przybytniak-400--4
25..Bartek Smolarek00030-3
26.Grzegorz Socha0-002-2
27.Marek Słowik2-0-2
28.Marcin Lisicki--2-2
29.Paweł Grzywacz0-0
30.Maksym Guranowski000
31.Karol Dombrowicki000
32..Marcel Kruszyński000
33.Jan Borawski0-0
34.Mateusz Krawczyk-00
35.Agnieszka Ekert000
36.Wojciech Gąska000
37.Grzegorz Frymus000
38.Kamil Nowakowski000
39.Grzegorz Sułko000
40.Kacper Petka000
41.Filip Zagórski0-0
42.Piotr Kwiatkowski-0
43.Igor Petka000
44.Roksana Noniewicz000
45.Klaudia Zawadzka000
46.Tomasz Bogacz000
47.Sandra Imielińska000
48.Łukasz Siegień0-0
49.Robert Gajewski0-0

SuperCars Light

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Bartosz Idźkowski202316222420125
2.Robert Czarnecki22721161717100
3.Maciej Manejkowski10171218191995
4.Mariusz Szczepański7121217162084
5.Jerzy Szynkiewicz1213139141475
6.Paweł Żeromiński1313171210873
7.Maciej Palczewski146910-1049
8.Michał Peterlejtner-813-141348
9.Piotr Czekański114129-1046
10.Zbigniew Kwaśniewski12510110-38
11.Mariusz Nowocień1621---37
12.Grzegorz Bonder-13-821
13.Jacek Górniak-112-13
14.Robert Polak---1212
15.Łukasz Osmański6-6

Grupa SuperNational - klasa do 1600 cm3

 ZawodnikI IIIIIIVVVIVIIRAZEM
1. Rafał Berdys132121231824120
2.Jakub Kowalczyk-2314212319100
3.Valters Krists21181214171799
4.Michał Kruszyński 2201618181387
5. Łukasz Nagraba--1014-1640
6.Karol Duda---14121036
7.Richard Forster-166--24
8.Alan Wiśniewski--2323
9.Łukasz Kulesza15-419
10.Lukas Dirnberger--1616
11.Mikołaj Dąbrowski----1515
12.Sławomir Szwargot -----1515
13.Jiri Galuska--99
14.Raphael Dirnberger--99
15.Richard Delien
--66

Grupa SuperNational - klasa do 2000 cm3

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Tyszkiewicz241816151714103
2.Tomasz Łoza2071715171691
3.Robert Dąbrowski16121116162090
4.Jakub Iwanek 18141810131587
5.Robert Mazurkiewicz952324-2484
6.Janis Ikers0181117231482
7.Ellers Viktors121181617-63
8.Valters Uldis1410101010-53
9.Piotr Czaprski10-5-1025
10.Roman Castoral-24--24
11.Martin Sindelek--21-21
12.Vladimir Marko-6612
13.Paweł Hankiewicz--1212
14.Michal Tomas-1212
15.Michal Jakub-1212

Grupa SuperNational - klasa powyżej 2000 cm3

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Damian Litwinowicz241815201917113
2.Michał Kuna15141818161596
3.Halk1614018202391
4.Daniel Krzysiak1918018171789
5.Łukasz Zoll 15121211111778
5.Dawid Struensee-232416--63
7.Wojciech Trala1091612--47
8.Michał Genstwa151113-39
9.Michał Kotkowski-1210931
10Paweł Melon----2020
11.Karl Schadenhofer--1313
12.Jan Ratajsky--99

Klubowa

 KlubIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.AK Rzemieślnik 706565686267397
2.AK Polski 615561546358352
2.AK Wielkopolski595959596353352
4.OPONEO Motorsport 444145414532248
5.AK Toruński432942363935224
6.AK Nowomiejski 284339203727194
7.AK Rallyland172424332925152
8.Olsztyński Klub Rajdowy36331193724150
9.AK Kielecki21103235024122
10.AK Lubelski18249241313101
11.AK Jurajski2071615171691
12.SOS PZMot18141710131587
13.AK Bydgoski9302416--79
14.AK Chełmski12615211651
15. AK Łódzki146910-1049
16.AK Krośnieński---14121036
17.AK Królewski -12109--31
18.Motoklub Olsztyn---9-514
19.AK Stomil Dębica--112-13
20.Lubawski Klub Rajdowy0100-1112
21.AK Kujawsko-Pomorski2--9-11
22.AK Morski00---0
23.AutoMotoKlub Wrocławski00-0-0
24.AK Orski0----0

Zespołowa

 ZespółI II II IVVVI VIIRAZEM
1. OPONEO 364240403638232
2.FlatOut Rallycross Team393537343740222
3.DTK Racing Team Poland
203432404233201
4.DC Team Rallycross342927334038201
5.PIT STOPS393312423635197
6.4 MOTORS233029302927168
7.Auto Lisia RX Team382031212518153
8.AutoMax Motorsport11-222420-77
9.TVE RX TEAM0000-0
Kalendarz, czyli gdzie i kiedy będą się ścigać?

W sezonie 2019 OPONEO Mistrzostw Polski w Rallycrossie zawodnicy będą walczyć w siedmiu widowiskowych rundach. Wybrane zawody będą łączone z rundami mistrzostw Litwy (LASF) oraz mistrzostw Europy strefy centralnej (FIA CEZ).

06 /07.04.19 1. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC)
27 /28.04.19 2. runda - Motopark Toruń (MPRC i FIA CEZ)
25 /26.05.19 3. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC i FIA CEZ)
22 /23.06.19 4. runda - Motopark Toruń (MPRC)
27 /28.07.19 5. runda - Vilkyciai, Litwa (MPRC i LASF)
07 /08.09.19 6. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC)
05 /06.10.19 7. runda - Motopark Toruń (MPRC i LASF)

Partnerzy