Do najbliższego wydarzenia zostało:

27/28 July 2019

5. runda - Vilkyciai, Litwa (MPRC i LASF) Vilkyciai Rallycross

Czytaj więcej
Punktacja (Wybierz klasę)

SuperCars

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Tomasz Kuchar1721242385
2.Maciej Cywiński2021181675
3.Dariusz Topolewski1817191468
4.Marcin Gagacki 1714121760
5.Bartosz Idźkowski111110840
6.Robert Czarnecki103111034
7.Mariusz Nowocień1815--33
8.Maciej Manejkowski 31401431
9.Paweł Żeromiński9511530
10.Jerzy Szynkiewicz476219
11.Mariusz Szczepański182718
12Zbigniew Staniszewski---1717
13.Piotr Czekański1007017
14.Alois Holler--17-17
15.Zbigniew Kwaśniewski814414
16.Michał Peterlejtner-49-13
17.Maciej Palczewski523313
18.Marcin Wicik2--911
19.Grzegorz Bonder-9-110
20.Mateusz Ludwiczak---99
21.Janis Vegeris 6---6
22.Jacek Górniak-60-6
23.Marian Gajdos-05-5
24.Bartosz Opioła--1-1
25.Jakub Glasse--0-0
26.Łukasz Ośmański0---0
27.Bartosz Palusko--0-0
28.Bartosz Alejski--0-0
29.Paweł Lepert--0-0

SuperNational

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Damian Litwinowicz2415121161
2.Rafał Berdys017191753
3.Dawid Struensee-14161545
4.Robert Mazurkiewicz10182443
5.Łukasz Tyszkiewicz19139040
6.Tomasz Łoza170131140
7.Halk161001238
8.Jakub Iwanek101113033
9.Daniel Krzysiak12901233
10.Robert Dąbrowski11151026
11.Roman Castoral-24--24
12.Michał Kuna628823
13.Ellers Viktors4721022
14.Jakub Kowalczyk-091422
15.Janis Ikers0133520
16.Martin Sindelek--18-18
17.Łukasz Zoll1140217
18.Alan Wiśniewski--15-15
19.Valters Uldis553013
20.Michał Genstwa1100-11
21.Michał Jakub-8--8
22.Valters Krists70007
23.Michal Tomas-6-6
24.Paweł Hankiewicz--55
25.Michał Kruszyński0-044
26.Wojciech Trala30014
27.Łukasz Nagraba--033
28..Piotr Czapski2-02
29.Karl Schadenhofer--010
30.Łukasz Kulesza0-00
31.Vladimir Marko-000
32.Michał Kotkowski-000
33.Richard Forster-000

RWD Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Światowski 1820241476
2.Wiktor Mączkowski724132064
3.Igor Sokulski 241502463
4.Paweł Konecki1517161563
5.Andrzej Skrzek191281251
6.Maciej Kula10815942
7.Jerzy Bieńkowski98141041
8.Karol Wyka8520-33
9.Wojciech Topolewski41051029
10.Przemysław Wójcicki14--1327
11.Gigi0146424
12.Jacek Lepianka2010719
13.Kamil Wysocki97--16
14.Tomasz Szupryczyński03-1013
15.Michał Kidawa--11213
16.Jarosław Frydrych11---11
17.Teddy500510
18.Beata Borowicz304310
19.Dariusz Krupa09--9
20.Tomasz Adamski027-9
21.Leszek Pawlak1438
22.Patryk Stacewicz0022
23.Grzegorz Łazarewicz0101
24.Konrad Osienienko0-11
25.Gracjan Predko---11
26.Jakub Jurek00-0
27.Mateusz Koselski--00
28.Mirosław Bugno0000
29.Marcin Mrozewski00-0
30.Przemysław Korowaj00-0

SC Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Grzybowski 2320241567
2.Piotr Budzyński 182492451
3.Krzysztof Mencel1518171750
4.Michał Wrzosek1416121542
5.Szymon Jabłoński 191119049
6.Maciej Starski91214435
7.Paweł Hurko12615233
8.Przemysław Janik-1101511
9.Robert Kabat1511717
10.Łukasz Żakowski01101011
11.Krzysztof Bielecki-85813
12.Maciej Sadowski807615
13.Michał Kos774018
14.Konrad Wróbel---17
15.Kamil Stachowiak4310017
16.Piotr Ostrowski326511
17.Karol Kołpak1113015
18.Mariusz Nowocień---10
19.Marek Prędkiewicz8-008
20.Sławomir Szwargot50005
21.Daniel Przybytniak-4004
22.Bartek Smolarek00030
23.Marek Słowik2-0-2
24.Marcin Lisicki--2-2
25.Marek Polit 0-111
26.Mikołaj Graszek-000
27.Paweł Grzywacz0-0
28.Maksym Guranowski000
29.Karol Dombrowicki000
30.Marcel Kruszyński000
31.Jan Borawski0-0
32.Mateusz Krawczyk-00
33.Agnieszka Ekert000
34.Wojciech Gąska000
35.Grzegorz Frymus000
36.Kamil Nowakowski000
37.Grzegorz Socha0-0
38.Grzegorz Sułko000
39.Konrad Gryz000
40.Kacper Petka000
41.Filip Zagórski0-0
42.Piotr Kwiatkowski-0
43.Igor Petka000
44.Roksana Noniewicz000
45.Klaudia Zawadzka000
46.Tomasz Bogacz000
47.Sandra Imielińska000
48.Łukasz Siegień0-0
49.Robert Gajewski0-0

SuperCars Light

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Bartosz Idźkowski2023162281
2.Robert Czarnecki227211666
3.Maciej Manejkowski1017121857
4.Paweł Żeromiński1313171255
5.Mariusz Szczepański712121748
6.Jerzy Szynkiewicz121313947
7.Maciej Palczewski14691039
8.Zbigniew Kwaśniewski125101138
9.Mariusz Nowocień1621--37
10.Piotr Czekański11412936
11.Michał Peterlejtner-813-21
12.Grzegorz Bonder-13-821
13.Jacek Górniak-112-3
14.Robert Polak---1212
15.Łukasz Osmański6-6

Grupa SuperNational - klasa do 1600 cm3

 ZawodnikI IIIIIIVVVIVIIRAZEM
1. Rafał Berdys1321212378
2.Valters Krists2118121465
3.Jakub Kowalczyk-23142158
4.Michał Kruszyński 220161856
5.Richard Forster-166-24
6. Łukasz Nagraba--101424
7.Alan Wiśniewski--2323
8.Łukasz Kulesza15-419
9.Lukas Dirnberger--1616
10.Jiri Galuska--99
11.Raphael Dirnberger--99
12.Richard Delien
--66

Grupa SuperNational - klasa do 2000 cm3

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Tyszkiewicz2418161572
2.Robert Mazurkiewicz95232460
3.Jakub Iwanek 1814181059
4.Tomasz Łoza207171558
5.Robert Dąbrowski1612111654
6.Ellers Viktors121181646
7.Janis Ikers018111745
8.Valters Uldis1410101043
9.Roman Castoral-24--24
10.Martin Sindelek--21-21
11.Piotr Czaprski10-515
12.Vladimir Marko-6713
13.Paweł Hankiewicz--1212
14.Michal Tomas-1212
15.Michal Jakub-1212

Grupa SuperNational - klasa powyżej 2000 cm3

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Damian Litwinowicz2418152077
2.Michał Kuna1514181865
3.Dawid Struensee-23241663
4.Daniel Krzysiak191801855
5.Łukasz Zoll 1512121150
6.Halk161401848
7.Wojciech Trala109161247
8.Michał Genstwa151113-39
9.Michał Kotkowski-1210931
10.Karl Schadenhofer--1313
11.Jan Ratajsky--99
Kalendarz, czyli gdzie i kiedy będą się ścigać?

W sezonie 2019 OPONEO Mistrzostw Polski w Rallycrossie zawodnicy będą walczyć w siedmiu widowiskowych rundach. Wybrane zawody będą łączone z rundami mistrzostw Litwy (LASF) oraz mistrzostw Europy strefy centralnej (FIA CEZ).

06 /07.04.19 1. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC)
27 /28.04.19 2. runda - Motopark Toruń (MPRC i FIA CEZ)
25 /26.05.19 3. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC i FIA CEZ)
22 /23.06.19 4. runda - Motopark Toruń (MPRC)
27 /28.07.19 5. runda - Vilkyciai, Litwa (MPRC i LASF)
07 /08.09.19 6. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC)
05 /06.10.19 7. runda - Motopark Toruń (MPRC i LASF)

Partnerzy