Do najbliższego wydarzenia zostało:

01/02 September 2018

5. runda - Motopark Toruń (MPRC) OPONEO MotoparkTor Toruń

Czytaj więcej
Punktacja (Wybierz klasę)

SuperCars

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Tomasz Kuchar30302424108
2.Marcin Gagacki2422202086
3.Mikołaj Otto2326181784
4.Dariusz Topolewski1614141761
5.Maciej Cywiński1915131461
6.Mateusz Ludwiczak141715-46
7.Jacek Ptaszek2020--40
8.Robert Czarnecki1212--24
9.Maciej Palczewski--10-10
10.Daniel Wyrzykowski9---9
=Andrzej Kleina9---9
=Michał Czerwiński9---9

SuperNational

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Damian Litwinowicz212243
2.Alan Wiśniewski212142
3.Radosław Raczkowski231841
4.Łukasz Zoll211839
5.Rafał Berdys241135
6.Roman Castoral03030
7.Dawid Struensee151328
8.Bartosz Krysmann121123
9.Tomasz Łoza22022
10.Paweł Melon02222
11.Marcin Fojudzki7714
12.Daniel Krzysiak10313
13.Martin Šindelek01010
14.Arkadiusz Kocemba808
15.Łukasz Tyszkiewicz628
16.Miroslav Pospichal077
17.Jakub Iwanek505
18.
Michał Kruszyński044
19.Łukasz Nagraba303
20.Halk202
21.Grzegorz Łazarewicz101

RWD Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Światowski30252930 114
2.Przemysław Wójcicki2624252196
3.Andrzej Skrzek922231872
4.Igor Sokulski202502671
5.Wiktor Mączkowski1514221768
6.Jerzy Bieńkowski1320171565
7.Paweł Konecki111112842
8.Wojciech Topolewski410121339
9.Gigi82121638
10.Kamil Wysocki121214-38
11.Łukasz Sawicki2012--32
12.Cezary Chmal0691227
13.Jacek Lepianka899-26
14.Mariusz Preś190--19
15.Teddy3-7919
16.Beata Borowicz034-7
17.Marcin Stencel040-4
18.Leszek Pawlak-13-4
19.Jan Rudak201-3
20. Daniel Wyrzykowski-02-2
21.Maciej Palczewski1---1
22.Przemysław Sowa 00--0

SC Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Grzybowski30303024114
2.Mariusz Nowocień1919221878
3.Szymon Jabłoński-23262069
4.Piotr Budzyński172217-56
5.Kamil Stachowiak140181547
5.Karol Dombrowicki20231-44
6.Piotr Piętak171111-39
7.Łukasz Żakowski2409-33
9.Marcin Lisicki-1514-29
10.Piotr Ostrowski51210-27
11.Marek Polit - 0 141226
12.Paweł Hurko01001525
13.Michał Kos1530-18
14.Marcel Kruszyński0421016
15.Maciej Sadowski1104-15
16.Łukasz Kulesza-130-13
17.Hubert Broniarek--12-12
18.Bartek Smolarek1020-12
19.Maciej Starski17--8
20. Adam Szpakowski--8-8
21.Paweł Wojciechowski70--7
22.Karol Kołpak-6--6
23.Dariusz Przybytniak303-6
24.Grzegorz Frymus40--4
25.Marek Słowik2-0-2
26.Robert Gajewski010-1
27.Mikołaj Graszek--00
28. Grzegorz Sułko0000
29. Krzysztof Witkowski0-00
30.Roksana Noniewicz0000
31.Michał Wrzosek0000
32. Maksym Guranowski-000
33.Mateusz Kurkowski--00
34.Marek Prędkiewicz--00
35.Jacek Chojnacki--00

126p Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Jacek Górniak2421222491
2.Mariusz Szczepański2023202083
3.Jerzy Szynkiewicz1015141756
4.Damian Stachowiak171816-51
5.Marcin Bruś170 20-37
6.Jakub Sykucki12001729
7.Arkadiusz Górniak015-1429
7.Paweł Żeromiński140--14
Kalendarz, czyli gdzie i kiedy będą się ścigać?

W sezonie 2018 OPONEO Mistrzostw Polski w Rallycrossie zawodnicy będą walczyć w siedmiu widowiskowych rundach. Wybrane zawody będą łączone z rundami mistrzostw Litwy (LASF) oraz mistrzostw Europy strefy centralnej (FIA CEZ).

07 /08.04.18 1. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC)
12 /13.05.18 2. runda - Motopark Toruń (MPRC i FIA CEZ)
23 /24.06.18 3. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC)
28 /29.07.18 4. runda - Vilkyciai, Litwa (MPRC i LASF)
01 /02.09.18 5. runda - Motopark Toruń (MPRC)
15 /16.09.18 6. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC, FIA CEZ i LASF)
13 /14.10.18 7. runda - Motopark Toruń (MPRC)

Partnerzy