Do najbliższego wydarzenia zostało:

28/29 July 2018

4. runda - Vilkyciai, Litwa (MPRC i LASF) Vilkyciai Rallycross

Czytaj więcej
Punktacja (Wybierz klasę)

SuperCars

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Tomasz Kuchar30302484
2.Mikołaj Otto23261867
3.Marcin Gagacki24222066
4.Maciej Cywiński19151347
5.Mateusz Ludwiczak14171546
6.Dariusz Topolewski16141444
7.Jacek Ptaszek2020-40
8.Robert Czarnecki1212-24
9.Maciej Palczewski--1010
10.Daniel Wyrzykowski9--9
=Andrzej Kleina9--9
=Michał Czerwiński9--9

SuperNational

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Damian Litwinowicz212243
2.Alan Wiśniewski212142
3.Radosław Raczkowski231841
4.Łukasz Zoll211839
5.Rafał Berdys241135
6.Roman Castoral03030
7.Dawid Struensee151328
8.Bartosz Krysmann121123
9.Tomasz Łoza22022
10.Paweł Melon02222
11.Marcin Fojudzki7714
12.Daniel Krzysiak10313
13.Martin Šindelek01010
14.Arkadiusz Kocemba808
15.Łukasz Tyszkiewicz628
16.Miroslav Pospichal077
17.Jakub Iwanek505
18.
Michał Kruszyński044
19.Łukasz Nagraba303
20.Halk202
21.Grzegorz Łazarewicz101

RWD Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Światowski30252984
2.Przemysław Wójcicki26242575
3.Andrzej Skrzek9222354
4.Wiktor Mączkowski15142251
5.Jerzy Bieńkowski13201750
6.Igor Sokulski2025045
7.Kamil Wysocki12121438
8.Paweł Konecki11111234
9.Łukasz Sawicki2012-32
10.Wojciech Topolewski4101226
11.Jacek Lepianka89926
12.Gigi821222
13.Mariusz Preś190-19
14.Cezary Chmal06915
15.Teddy30710
16.Beata Borowicz0347
17.Marcin Stencel0404
18.Leszek Pawlak0134
19.Jan Rudak2013
20.Maciej Palczewski1001

SC Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIISuma
1.Łukasz Grzybowski30303090
2.Mariusz Nowocień19192260
3.Piotr Budzyński17221756
4.Szymon Jabłoński0233649
5.Karol Dombrowicki2023144
6.Piotr Piętak17111139
7.Łukasz Żakowski240933
8.Kamil Stachowiak1401832
9.Marcin Lisicki0151429
10.Piotr Ostrowski5121027
11.Michał Kos153018
12.Maciej Sadowski110415
13.Marek Polit - 0 1414
14.Łukasz Kulesza013013
15.Hubert Broniarek--1212
16.Bartek Smolarek102012
17.Paweł Hurko010010
18.Maciej Starski17-8
19. Adam Szpakowski--88
20.Paweł Wojciechowski70-7
21.Karol Kołpak-6-6
22.Marcel Kruszyński0426
23.Dariusz Przybytniak3036
24.Grzegorz Frymus40-4
22.Marek Słowik2002
23.Robert Gajewski0101

126p Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Jacek Górniak24212267
2.Mariusz Szczepański20232063
3.Damian Stachowiak17181651
4.Jerzy Szynkiewicz10151039
5.Marcin Bruś170 2037
6.Arkadiusz Górniak01515
7.Paweł Żeromiński14014
8.Jakub Sykucki12012
Kalendarz, czyli gdzie i kiedy będą się ścigać?

W sezonie 2018 OPONEO Mistrzostw Polski w Rallycrossie zawodnicy będą walczyć w siedmiu widowiskowych rundach. Wybrane zawody będą łączone z rundami mistrzostw Litwy (LASF) oraz mistrzostw Europy strefy centralnej (FIA CEZ).

07 /08.04.18 1. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC)
12 /13.05.18 2. runda - Motopark Toruń (MPRC i FIA CEZ)
23 /24.06.18 3. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC)
28 /29.07.18 4. runda - Vilkyciai, Litwa (MPRC i LASF)
01 /02.09.18 5. runda - Motopark Toruń (MPRC)
15 /16.09.18 6. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC, FIA CEZ i LASF)
13 /14.10.18 7. runda - Motopark Toruń (MPRC)

Partnerzy