Do najbliższego wydarzenia zostało:

27/28 July 2019

5. runda - Vilkyciai, Litwa (MPRC i LASF) Vilkyciai Rallycross

Czytaj więcej
Punktacja (Wybierz klasę)

SuperCars

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Tomasz Kuchar1721242385
2.Maciej Cywiński2021181675
3.Dariusz Topolewski1817191468
4.Marcin Gagacki 1714121760
5.Bartosz Idźkowski111110840
6.Robert Czarnecki103111034
7.Mariusz Nowocień1815--33
8.Maciej Manejkowski 31401431
9.Paweł Żeromiński9511530
10.Jerzy Szynkiewicz476219
11.Mariusz Szczepański182718
12Zbigniew Staniszewski---1717
13.Piotr Czekański1007017
14.Alois Holler--17-17
15.Zbigniew Kwaśniewski814414
16.Michał Peterlejtner-49-13
17.Maciej Palczewski523313
18.Marcin Wicik2--911
19.Grzegorz Bonder-9-110
20.Mateusz Ludwiczak---99
21.Janis Vegeris 6---6
22.Jacek Górniak-60-6
23.Marian Gajdos-05-5
24.Bartosz Opioła--1-1
25.Jakub Glasse--0-0
26.Łukasz Ośmański0---0
27.Bartosz Palusko--0-0
28.Bartosz Alejski--0-0
29.Paweł Lepert--0-0

SuperNational

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Damian Litwinowicz2415121161
2.Rafał Berdys017191753
3.Dawid Struensee-14161545
4.Robert Mazurkiewicz10182443
5.Łukasz Tyszkiewicz19139040
6.Tomasz Łoza170131140
7.Halk161001238
8.Jakub Iwanek101113033
9.Daniel Krzysiak12901233
10.Robert Dąbrowski11151026
11.Roman Castoral-24--24
12.Michał Kuna628823
13.Ellers Viktors4721022
14.Jakub Kowalczyk-091422
15.Janis Ikers0133520
16.Martin Sindelek--18-18
17.Łukasz Zoll1140217
18.Alan Wiśniewski--15-15
19.Valters Uldis553013
20.Michał Genstwa1100-11
21.Michał Jakub-8--8
22.Valters Krists70007
23.Michal Tomas-6-6
24.Paweł Hankiewicz--55
25.Michał Kruszyński0-044
26.Wojciech Trala30014
27.Łukasz Nagraba--033
28..Piotr Czapski2-02
29.Karl Schadenhofer--010
30.Łukasz Kulesza0-00
31.Vladimir Marko-000
32.Michał Kotkowski-000
33.Richard Forster-000

RWD Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Światowski 18202462
2.Paweł Konecki15171648
3.Wiktor Mączkowski7241344
4.Igor Sokulski 2415039
5.Andrzej Skrzek1912839
6.Karol Wyka852033
7.Maciej Kula1081533
8.Jerzy Bieńkowski981431
9.Gigi014620
10.Wojciech Topolewski410519
11.Kamil Wysocki97-16
12.Przemysław Wójcicki14--14
13.Jacek Lepianka201012
14.Michał Kidawa--1111
15.Jarosław Frydrych11--11
16.Dariusz Krupa09-9
17.Tomasz Adamski0279
18.Leszek Pawlak1438
19.Beata Borowicz3047
20.Teddy5005
21.Tomasz Szupryczyński03-3
22.Patryk Stacewicz0022
23.Grzegorz Łazarewicz0101
24.Konrad Osienienko0-11
25.Jakub Jurek00-0
26.Mateusz Koselski--00
27.Mirosław Bugno0000
28.Marcin Mrozewski00-0
29.Przemysław Korowaj00-0

SC Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Grzybowski 23202467
2.Piotr Budzyński 1824951
3.Krzysztof Mencel15181750
4.Szymon Jabłoński 19111949
5.Michał Wrzosek14161242
6.Maciej Starski9121435
7.Paweł Hurko1261533
8.Michał Kos77418
9.Robert Kabat151117
10.Kamil Stachowiak431017
11.Karol Kołpak111315
12.Maciej Sadowski80715
13.Krzysztof Bielecki-8513
14.Przemysław Janik-11011
15.Łukasz Żakowski011011
16.Piotr Ostrowski32611
17.Marek Prędkiewicz8-08
18.Sławomir Szwargot5005
19.Daniel Przybytniak-404
20.Marek Słowik2-02
21.Marcin Lisicki--22
22.Marek Polit 0-11
23.Mikołaj Graszek-000
24.Paweł Grzywacz0-0
25.Maksym Guranowski000
26.Karol Dombrowicki000
27.Marcel Kruszyński000
28.Jan Borawski0-0
29.Mateusz Krawczyk-00
30.Agnieszka Ekert000
31.Wojciech Gąska000
32.Grzegorz Frymus000
33.Kamil Nowakowski000
34.Grzegorz Socha0-0
35.Grzegorz Sułko000
36.Konrad Gryz000
37.Bartek Smolarek000
38.Kacper Petka000
39.Filip Zagórski0-0
40.Piotr Kwiatkowski-0
41.Igor Petka000
42..Roksana Noniewicz000
43.Klaudia Zawadzka000
44.Tomasz Bogacz000
45.Sandra Imielińska000
46.Łukasz Siegień0-0
47.Robert Gajewski0-0

SuperCars Light

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Bartosz Idźkowski202343
2.Mariusz Nowocień162137
3.Robert Czarnecki22729
4.Maciej Manejkowski101727
5.Paweł Żeromiński131326
6.Jerzy Szynkiewicz121325
7.Maciej Palczewski14620
8.Mariusz Szczepański71219
9.Zbigniew Kwaśniewski12517
10.Piotr Czekański11415
11.Grzegorz Bonder-1313
12.Jacek Górniak-1211
13.Michał Peterlejtner-88
14.Łukasz Osmański6-6

Grupa SuperNational - klasa do 1600 cm3

 ZawodnikI IIIIIIVVVIVIIRAZEM
1. Rafał Berdys13212155
2.Valters Krists21181251
3.Michał Kruszyński 2201638
4.Jakub Kowalczyk-231437
5.Richard Forster-16624
6.Alan Wiśniewski--2323
7.Łukasz Kulesza15-520
8.Lukas Dirnberger--1616
9. Łukasz Nagraba--1010
10.Jiri Galuska--99
11.Raphael Dirnberger--99
12.Richard Delien
--66

Grupa SuperNational - klasa do 2000 cm3

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Tyszkiewicz24181658
2.Jakub Iwanek 18141850
3.Tomasz Łoza2071744
4.Robert Dąbrowski16121139
5.Robert Mazurkiewicz952337
6.Valters Uldis14101034
7.Ellers Viktors1211831
8.Janis Ikers0181129
9.Roman Castoral-24-24
10.Piotr Czaprski10-616
11.Vladimir Marko-6713
12.Paweł Hankiewicz--1212
13.Michal Tomas-1212
14.Michal Jakub-1212

Grupa SuperNational - klasa powyżej 2000 cm3

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Damian Litwinowicz24181557
2.Dawid Struensee-232447
3.Michał Kuna15141847
4.Michał Genstwa15111339
5.Łukasz Zoll 15121239
6.Daniel Krzysiak1918037
7.Wojciech Trala1091619
8.Halk1614030
9.Michał Kotkowski-121022
10.Karl Schadenhofer--1313
11.Jan Ratajsky--99
Kalendarz, czyli gdzie i kiedy będą się ścigać?

W sezonie 2019 OPONEO Mistrzostw Polski w Rallycrossie zawodnicy będą walczyć w siedmiu widowiskowych rundach. Wybrane zawody będą łączone z rundami mistrzostw Litwy (LASF) oraz mistrzostw Europy strefy centralnej (FIA CEZ).

06 /07.04.19 1. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC)
27 /28.04.19 2. runda - Motopark Toruń (MPRC i FIA CEZ)
25 /26.05.19 3. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC i FIA CEZ)
22 /23.06.19 4. runda - Motopark Toruń (MPRC)
27 /28.07.19 5. runda - Vilkyciai, Litwa (MPRC i LASF)
07 /08.09.19 6. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC)
05 /06.10.19 7. runda - Motopark Toruń (MPRC i LASF)

Partnerzy