Klasyfikacje

Oficjalne klasyfikacje sezonu 2018 – zatwierdzone przez GKSS PZM

 

SuperCars

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Tomasz Kuchar (mistrz Polski 2018)303024242121-150
2.Marcin Gagacki (wicemistrz Polski 2018)24222020102325134 (144)
3.Mikołaj Otto (II wicemistrz Polski 2018)23261817211824130 (147)
4.Dariusz Topolewski16141417191629111 (125)
5.Mateusz Ludwiczak141715-16-1981
6.Maciej Cywiński19151314--2081

Niesklasyfikowani

Jacek Ptaszek2020-----40
Maciej Palczewski--10-15-1237
Robert Czarnecki1212----24
Andrzej Kleina9---12--21
Marcin Bilski------1717
Michał Peterlejtner-----1414
Szymon Osmański------1313
Daniel Wyrzykowski9----9
Michał Czerwiński9----9

SuperNational

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Paweł Melon (mistrz Polski 2018)-242430293019156
2.Radosław Raczkowski (wicemistrz Polski 2018)23193024232630156 (175)
3.Alan Wiśniewski (II wicemistrz Polski 2018)2125232221-20132
4.Rafał Berdys24121624201923126 (138)
5.Łukasz Zoll21212018242017124 (141)
6.Dawid Struensee15150-17221382
7.Damian Litwinowicz212539--1270
8.Tomasz Łoza2201310015464
9.Jakub Iwanek5016161012160
10.Bartosz Krysmann12158-1012360
11.Łukasz Tyszkiewicz6514-13111059
12.Halk20131274644
13.Daniel Krzysiak106-10-8034
14.Michał Kruszyński0703103730
15.Łukasz Nagraba3-7-49023
16.Michał Kuna--1777022
17.Arkadiusz Kocemba804222218
18.Grzegorz Łazarewicz127430017
19.Jakub Kowalczyk030-10913
20.Paweł Rogalski-12--104
21.Szymon Waśkowski000-0000

Niesklasyfikowani

Robert Mazurkiewicz------2525
Marcin Fojudzki712-----19
Arvid Polak---9---9
Paweł Hankiewicz-4-----4
Roman Castoral00-----0
Martin Šindelek-0-----0
Miroslav Pospichal-0-----0
Jos Sterkens-0-----0
Sławomir Wołoch0------0
Robert Górniak0---0--0
Birgit Kuttner-0---0-0
Ivo Van Den Brandt-0-----0
Richard Forster-0-----0
Roger Lippens-0-----0
Balett-0-----0
Zygmunt Stanek-----0-0
Marcis Martinovs-------0

RWD Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Światowski (mistrz Polski 2018)30252930 303030179 (204)
2.Igor Sokulski (wicemistrz Polski 2018)2025026222526144
3.Przemysław Wójcicki (II wicemistrz Polski 2018)26242521262212144 (156)
4.Andrzej Skrzek922231832320115 (118)
5.Wiktor Mączkowski151422171414-96
6.Jerzy Bieńkowski132017152091196 (105)
7.Paweł Konecki111112820172394 (102)
8.Kamil Wysocki121214-13121982
9.Gigi8212169101469 (71)
10.Wojciech Topolewski410121314-1164
11.Cezary Chmal079120131051
12.Jacek Lepianka899-86747
13.Beata Borowicz034-89832
14.Teddy3-79--221
15.Leszek Pawlak-13-74-15
16.Jan Rudak201-42-9

Niesklasyfikowani

Łukasz Sawicki2011-----31
Mariusz Preś190-----19
Marcin Stencel040----4
Radosław Typa------44
Jakub Brzeziński------33
Dominik Kalinowski-----3-3
Daniel Wyrzykowski-02----2
Maciej Palczewski1------1
Przemysław Sowa 00-----0

SC Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Grzybowski (mistrz Polski 2018)30303024233030174 (197)
2.Szymon Jabłoński (wicemistrz Polski 2018)-232620262620141
3.Piotr Budzyński (II wicemistrz Polski 2018)172217-262223127
4.Mariusz Nowocień19192218212222125 (143)
5.Karol Dombrowicki20231-12111885
6.Piotr Piętak171111-1016873
7.Piotr Ostrowski51210-13161167
8.Paweł Hurko0100158131662
9.Kamil Stachowiak140181571-55
10.Michał Kos1530-210342
11.Łukasz Żakowski2409-08-41
12.Maciej Starski17--174-29
13.Marek Polit - 0 141200026
14.Marcel Kruszyński0421070023
15.Michał Wrzosek000-0111021
16.Mikołaj Graszek--0231520
17.Robert Gajewski010-38416
18.Maciej Sadowski1104-00015
19.Bartek Smolarek1020-0-012
20.Dariusz Przybytniak303-40010
21.Paweł Wojciechowski70---209
22.Marek Prędkiewicz--0-0808
23. Grzegorz Sułko000-0022
24. Maksym Guranowski-00-1001
25.Roksana Noniewicz000-00-0

Niesklasyfikowani

Marcin Lisicki-1514----29
Łukasz Kulesza-130----13
Karol Kołpak-6----713
Hubert Broniarek--12----12
Jakub Wyszyński------1111
Adam Szpakowski--8---18
Grzegorz Frymus40----04
Marek Słowik2-0--0-2
Krzysztof Witkowski0-0----0
Wojciech Gąska----0000
Mateusz Kurkowski--0-0-0
Jacek Chojnacki--0--0-0
Jan Borawski-----0-0
Tomasz Bogacz-----000
Agnieszka Ekert------00

126p Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Jacek Górniak (mistrz Polski 2018) 24212224242424142 (163)
2.Mariusz Szczepański (wicemistrz Polski 2018)20232020181917120 (137)
3.Jerzy Szynkiewicz (II wicemistrz Polski 2018)1015141716161896 (106)
4.Damian Stachowiak171816-2019-90
5.Arkadiusz Górniak015-14-101251

Niesklasyfikowani

Marcin Bruś170 20----37
Jakub Sykucki120017---29
Mirosław Janduła-----121628
Kamil Stachowiak------1717
Karol Wyka-----14-14
Paweł Żeromiński140-----14

Grupa SuperNational - klasa do 1600 cm3

 ZawodnikI II II IVVVI VIIRAZEM
1. Rafał Berdys (mistrz Polski 2018)20171717202020114 (131)
2.Alan Wiśniewski (wicemistrz Polski 2018)1720202017-17111
3.Michał Kruszyński (II wicemistrz Polski 2018)1215121315171385 (97)
4.Grzegorz Łazarewicz1312151513121180 (91)
5.Arkadiusz Kocemba1511131212151279 (90)
6.Jakub Kowalczyk11130-11131563

Niesklasyfikowani

Zygmunt Stanek-----11-
Balett-0-----0

Grupa SuperNational - klasa do 2000 cm3

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Radosław Raczkowski (mistrz Polski 2018)20172020202020120 (137)
2.Jakub Iwanek (wicemistrz Polski 2018)100171715151186
3.Bartosz Krysmann (II wicemistrz Polski 2018)152012-13131285
4.Tomasz Łoza171013150171385
5.Łukasz Tyszkiewicz131315-17211885
6.Łukasz Nagraba10-11-12111054
7.Paweł Rogalski-1110--10940

Niesklasyfikowani

Marcin Fojudzki12 15----27
Robert Mazurkiewicz------1717
Arvid Polak---13---13
Paweł Hankiewicz-12-----12
Robert Górniak0---11--11

Grupa SuperNational - klasa powyżej 2000 cm3

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Paweł Melon (mistrz Polski 2018)-172020202017114
2.Łukasz Zoll (wicemistrz Polski 2018)20 151717171520106 (121)
3.Halk (II wicemistrz Polski 2018)1211151512111277 (88)
4.Damian Litwinowicz17201312--1375
5.Dawid Struensee1513 0 -15171575
6.Szymon Waśkowski111011-1110962
7.Daniel Krzysiak1312-13-121161
8.Michał Kuna--121113131059

Niesklasyfikowani

Sławomir Wołoch0------0

Klubowa

 KlubIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.AK Polski (mistrz Polski 2018)73808074788674545
2.AK Rzemieślnik (wicemistrz Polski 2018)72736874707273503
3.OPONEO Motorsport (II wicemistrz Polski 2018)53565152534871384
4.AK Włocławski30252930303030204
5.AK Bydgoski473814-303432195
6.Olsztyński Klub Rajdowy31253418372324192
7.AK Toruński26243933272212183
8.AK Nowomiejski 24182627233128177
9.AK Podlaski23193024232630175
10.AK Wielkopolski45461126101222172
11.AK Rallyland303424242121-154
12.AK Lubelski172217-262223127
13.Motoklub Olsztyn141715-16-1981
14.AK Jurajski2201310015464
15.AK Chełmski0100158131662
16.SOS PZMot5016161012160
17. AK Łódzki1-10-15-1238
18.AK Kielecki--09-02534
19.AK Sudecki190-----19
20.Lubawski Klub Rajdowy127430017
21.AK Królewski 201-72-9
22.AK Orski----00-0
23.AK Morski----0000

Zespołowa

 ZespółI II II IVVVI VIIRAZEM
1.SAINZ DEVELOPMENT TEAM (mistrz Polski 2018)47545454526049370
2. OPONEO (wicemistrz Polski 2018)54474950495359361
3.QRH RX TEAM (II wicemistrz Polski 2018)49494642424322293
4.PIT STOPS41462744464543292
5.FlatOut Rallycross Team34383934474240274
6.Clean-Pack23261817211824147
7.GO+CARS ATLAS WARD-1514-001691
8.Auto Lisia RX Team1104-00015

Do najbliższego wydarzenia zostało:

Partnerzy