Klasyfikacje

SuperCars

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Tomasz Kuchar303024242121150
2.Mikołaj Otto232618172118123
3.Marcin Gagacki242220201023119
4.Dariusz Topolewski16141417191696
5.Mateusz Ludwiczak141715-16-62
6.Maciej Cywiński19151314--61
7.Jacek Ptaszek2020----40
8.Maciej Palczewski--10-15-25
9.Robert Czarnecki1212---24
10.Andrzej Kleina9---12-21
11.Michał Peterlejtner-----1414
12.Daniel Wyrzykowski9----9
13.Michał Czerwiński9----9

SuperNational

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Radosław Raczkowski231930242326145
2.Paweł Melon-2424302930137
3.Łukasz Zoll212120182420124
4.Rafał Berdys241216242019115
5.Alan Wiśniewski2125232221-112
6.Dawid Struensee15150-172269
7.Tomasz Łoza220131001560
8.Jakub Iwanek501616101259
9.Damian Litwinowicz212539--58
10.Bartosz Krysmann12158-101257
11.Łukasz Tyszkiewicz6514-131149
12.Halk2013127438
13.Daniel Krzysiak106-10-834
14.Michał Kruszyński070310323
15.Łukasz Nagraba3-7-4923
16.Michał Kuna--177722
17.Marcin Fojudzki712----19
18.Grzegorz Łazarewicz12743017
19.Arkadiusz Kocemba80422216
20. Arvid Polak---9--9
21.Jakub Kowalczyk030-104
22.Paweł Hankiewicz-4----4
23.Paweł Rogalski-12--14
=Roman Castoral00----0
=Martin Šindelek-0----0
=Miroslav Pospichal-0----0
=Jos Sterkens-0----0
=Szymon Waśkowski000-000
=Sławomir Wołoch0-----0
=Robert Górniak0---0-0
=Birgit Kuttner-0---00
=Ivo Van Den Brandt-0----0
=Richard Forster-0----0
=Roger Lippens-0----0
=Balett-0----0
=Zygmunt Stanek-----00

RWD Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Światowski30252930 3030174
2.Przemysław Wójcicki262425212622144
3.Igor Sokulski20250262225118
4.Andrzej Skrzek922231832398
5.Wiktor Mączkowski15142217141496
6.Jerzy Bieńkowski1320171520994
7.Paweł Konecki1111128201779
8.Kamil Wysocki121214-131263
9.Gigi82121691057
10.Wojciech Topolewski410121314-53
11.Cezary Chmal0791201341
12.Jacek Lepianka899-8640
13.Łukasz Sawicki2011----31
14.Beata Borowicz034-8924
15.Mariusz Preś190----19
16.Teddy3-79--19
17.Leszek Pawlak-13-7415
18.Jan Rudak201-429
19.Marcin Stencel040---4
20.Dominik Kalinowski-----33
21. Daniel Wyrzykowski-02---2
22.Maciej Palczewski1-----1
23.Przemysław Sowa 00----0

SC Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Grzybowski303030242330167
2.Szymon Jabłoński-2326202626121
3.Mariusz Nowocień191922182122121
4.Piotr Budzyński172217-2622104
5.Karol Dombrowicki20231-121167
6.Piotr Piętak171111-101665
7.Piotr Ostrowski51210-131656
8.Kamil Stachowiak14018157155
9.Paweł Hurko01001581346
10.Łukasz Żakowski2409-0841
11.Michał Kos1530-21039
12.Maciej Starski17--17429
13.Marcin Lisicki-1514---29
14.Marek Polit - 0 14120026
15.Marcel Kruszyński042107023
16.Maciej Sadowski1104-0015
17.Łukasz Kulesza-130---13
18.Hubert Broniarek--12---12
19.Bartek Smolarek1020-0-12
20.Robert Gajewski010-3812
21.Michał Wrzosek000-01111
22.Dariusz Przybytniak303-4010
23.Paweł Wojciechowski70---29
24. Adam Szpakowski--8---8
25.Marek Prędkiewicz--0-088
26.Karol Kołpak-6----6
27.Mikołaj Graszek--0235
28.Grzegorz Frymus40----4
29.Marek Słowik2-0--02
30. Maksym Guranowski-00-101
31. Grzegorz Sułko000-000
32. Krzysztof Witkowski0-0---0
33.Roksana Noniewicz000-000
34.Wojciech Gąska----000
35.Mateusz Kurkowski--0-00
36.Jacek Chojnacki--0--00
37.Jan Borawski-----00
38.Tomasz Bogacz-----00

126p Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Jacek Górniak242122242424139
2.Mariusz Szczepański202320201819120
3.Damian Stachowiak171816-201990
4.Jerzy Szynkiewicz10151417161688
5.Arkadiusz Górniak015-14-1039
6.Marcin Bruś170 20---37
7.Jakub Sykucki120017--29
8.Karol Wyka-----1414
9.Paweł Żeromiński140----14
10.Mirosław Janduła-----1212

Grupa SuperNational - klasa do 1600 cm3

 ZawodnikI II II IVVVI VIIRAZEM
1. Rafał Berdys201717172020111
2.Alan Wiśniewski1720202017-94
3.Michał Kruszyński12151213151784
4.Grzegorz Łazarewicz13121515131280
5.Arkadiusz Kocemba15111312121578
6.Jakub Kowalczyk11130-111348
7.Zygmunt Stanek-----11
8.Balett-0----0

Grupa SuperNational - klasa do 2000 cm3

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Radosław Raczkowski201720202020117
2.Jakub Iwanek1001717151575
3.Bartosz Krysmann152012-131373
4.Tomasz Łoza1710131501772
5.Łukasz Tyszkiewicz131315-172170
6.Łukasz Nagraba10-11-121144
7.Paweł Rogalski-1110--1031
8.Marcin Fojudzki12 15---27
9.Arvid Polak---13--13
10.Paweł Hankiewicz-12----12
11.Robert Górniak0---11-11

Grupa SuperNational - klasa powyżej 2000 cm3

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Zoll20 1517171715101
2.Paweł Melon-172020202097
3.Halk12111515121176
4.Damian Litwinowicz17201312--62
5.Dawid Struensee1513 0 -151760
6.Szymon Waśkowski111011-111053
7.Daniel Krzysiak1312-13-1250
8.Michał Kuna--1211131349
9.Sławomir W0łoch0----0

Klubowa

 KlubIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.AK Polski738080747886471
2.AK Rzemieślnik727368747072429
3.OPONEO Motorsport535651525348313
4.AK Włocławski302529303030174
5.AK Toruński262439332722171
6.Olsztyński Klub Rajdowy312534183723168
7.AK Bydgoski473814-3034164
8.AK Rallyland303424242121154
9.AK Wielkopolski454611261012150
10.AK Nowomiejski 241826272331149
11.AK Podlaski231930242326145
12.AK Lubelski172217-2622104
13.Motoklub Olsztyn141715-16-62
14.AK Jurajski220131001560
15.SOS PZMot501616101259
16.AK Chełmski01001581346
17. AK Łódzki1-10-15-26
18.AK Sudecki190----19
19.Lubawski Klub Rajdowy12743017
20.AK Kielecki--09-09
21.AK Królewski 201-729
22.AK Orski----000
23.AK Morski-----00

Zespołowa

 ZespółI II II IVVVI VIIRAZEM
1.SAINZ DEVELOPMENT TEAM475454545260321
2. OPONEO544749504953302
3.QRH RX TEAM494946424243271
4.PIT STOPS414627444645249
5.FlatOut Rallycross Team343839344742234
6.Clean-Pack232618172118123
7.GO+CARS ATLAS WARD-1514-0029
8.Auto Lisia RX Team1104-0015

Do najbliższego wydarzenia zostało:

13/14 October 2018

7. runda - Motopark Toruń (MPRC i LASF) OPONEO MotoparkTor Toruń

Czytaj więcej

Partnerzy