Klasyfikacje

SuperCars

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Tomasz Kuchar1721242324109
2.Maciej Cywiński202118161691
3.Dariusz Topolewski181719141886
4.Marcin Gagacki 171412171878
5.Bartosz Idźkowski11111081151
6.Robert Czarnecki10311101044
7.Maciej Manejkowski 3140141142
8.Paweł Żeromiński95115535
9.Mariusz Nowocień1815---33
10Zbigniew Staniszewski---171532
11.Mariusz Szczepański1827725
12.Jerzy Szynkiewicz4762625
13.Michał Peterlejtner-49-821
14.Piotr Czekański1007017
15.Alois Holler--17-17
16.Zbigniew Kwaśniewski814414
17.Maciej Palczewski523313
18.Marcin Wicik2--911
19.Grzegorz Bonder-9-110
20.Mateusz Ludwiczak---99
21.Janis Vegeris 6---6
22.Jacek Górniak-60-6
23.Marian Gajdos-05-5
24.Bartosz Opioła--1-1
25.Jakub Glasse--0-0
26.Łukasz Ośmański0---0
27.Bartosz Palusko--0-0
28.Bartosz Alejski--0-0
29.Paweł Lepert--0-0

SuperNational

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Damian Litwinowicz241512111778
2.Rafał Berdys01719171770
3.Halk16100121452
4.Łukasz Tyszkiewicz191390949
5.Daniel Krzysiak1290121649
6.Tomasz Łoza1701311545
7.Dawid Struensee-141615-45
8.Robert Mazurkiewicz101824-43
9.Michał Kuna62881841
10.Jakub Iwanek1011130437
11.Robert Dąbrowski1115101137
12.Jakub Kowalczyk-09141133
13.Janis Ikers013351030
14.Ellers Viktors47210628
15.Roman Castoral-24--24
16.Martin Sindelek--18-18
17.Łukasz Zoll11402017
18.Paweł Melon----1515
19.Alan Wiśniewski--15-15
20.Valters Uldis5530114
21.Michał Genstwa1100--11
22.Valters Krists7000310
23.Michał Jakub-8--8
24.Michal Tomas-6-6
25.Michał Kruszyński0-0426
26.Paweł Hankiewicz--55
27.Wojciech Trala30014
28.Łukasz Nagraba--033
29..Piotr Czapski2-02
30.Karl Schadenhofer--010
31.Łukasz Kulesza0-00
32.Vladimir Marko-000
33.Michał Kotkowski-000
34.Richard Forster-000

RWD Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Światowski 182024142298
2.Wiktor Mączkowski72413202084
3.Igor Sokulski 24150241982
4.Paweł Konecki151716151275
5.Andrzej Skrzek19128121061
6.Maciej Kula1081591759
7.Jerzy Bieńkowski981410849
8.Wojciech Topolewski410510938
9.Gigi014641135
10.Karol Wyka8520--33
11.Przemysław Wójcicki14--13-27
12.Jacek Lepianka20107-19
13.Tomasz Szupryczyński03-10518
14.Kamil Wysocki97---16
15.Leszek Pawlak1430614
16.Michał Kidawa--112-13
17.Teddy5005313
18.Jarosław Frydrych11---11
19.Gracjan Predko---1910
20.Beata Borowicz3043-10
21.Dariusz Krupa09--9
22.Tomasz Adamski027-9
23.Marcin Perzyna----44
24.Patryk Stacewicz0022
25.Grzegorz Łazarewicz0101
26.Konrad Osienienko0-11
27.Jakub Jurek00-0
28.Mateusz Koselski--00
29.Mirosław Bugno0000
30.Marcin Mrozewski00-0
31.Przemysław Korowaj00-0

SC Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Grzybowski 2320241524106
2.Piotr Budzyński 18249241388
3.Krzysztof Mencel151817172087
4.Michał Wrzosek141612151067
5.Szymon Jabłoński 1911190-49
6.Paweł Hurko1261521146
7.Maciej Starski912144544
8.Konrad Wróbel---171835
9.Przemysław Janik-11015834
10.Łukasz Żakowski0110101334
11.Robert Kabat15117630
12.Mariusz Nowocień---101424
13.Piotr Ostrowski3265723
14.Maciej Sadowski8076122
15.Krzysztof Bielecki-85821
16.Kamil Stachowiak43100421
17.Michał Kos774018
18.Karol Kołpak1113015
19.Marek Prędkiewicz8-008
20.Sławomir Szwargot50005
21.Daniel Przybytniak-4004
22.Mikołaj Graszek-00033
23.Bartek Smolarek000303
24.Grzegorz Socha0-0022
25.Marek Słowik2-0-2
26.Marcin Lisicki--2-2
27.Marek Polit 0-112
28.Paweł Grzywacz0-0
29.Maksym Guranowski000
30.Karol Dombrowicki000
31.Marcel Kruszyński000
32.Jan Borawski0-0
33.Mateusz Krawczyk-00
34.Agnieszka Ekert000
35.Wojciech Gąska000
36.Grzegorz Frymus000
37.Kamil Nowakowski000
38.Grzegorz Sułko000
39.Konrad Gryz000
40.Kacper Petka000
41.Filip Zagórski0-0
42.Piotr Kwiatkowski-0
43.Igor Petka000
44.Roksana Noniewicz000
45.Klaudia Zawadzka000
46.Tomasz Bogacz000
47.Sandra Imielińska000
48.Łukasz Siegień0-0
49.Robert Gajewski0-0

Grupa SuperNational - klasa do 1600 cm3

 ZawodnikI IIIIIIVVVIVIIRAZEM
1. Rafał Berdys132121231896
2.Valters Krists211812141782
3.Jakub Kowalczyk-2314212381
4.Michał Kruszyński 22016181874
5.Karol Duda---141226
6.Richard Forster-166--24
7. Łukasz Nagraba--1014-24
8.Alan Wiśniewski--2323
9.Łukasz Kulesza15-419
10.Lukas Dirnberger--1616
11.Mikołaj Dąbrowski----1515
12.Jiri Galuska--99
13.Raphael Dirnberger--99
14.Richard Delien
--66

Grupa SuperNational - klasa do 2000 cm3

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Tyszkiewicz241816151789
2.Tomasz Łoza20717151775
3.Jakub Iwanek 181418101372
4.Robert Dąbrowski161211161670
5.Janis Ikers01811172368
6.Ellers Viktors12118161763
7.Robert Mazurkiewicz952324-60
8.Valters Uldis141010101053
9.Roman Castoral-24--24
10.Piotr Czaprski10-5-924
11.Martin Sindelek--21-21
12.Vladimir Marko-6612
13.Paweł Hankiewicz--1212
14.Michal Tomas-1212
15.Michal Jakub-1212

Grupa SuperNational - klasa powyżej 2000 cm3

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Damian Litwinowicz241815201996
2.Michał Kuna151418181681
3.Daniel Krzysiak19180181772
4.Halk16140182068
5.Dawid Struensee-232416-63
5.Łukasz Zoll 151212111161
7.Wojciech Trala109161247
8.Michał Genstwa151113-39
9.Michał Kotkowski-1210931
10Paweł Melon----2020
11.Karl Schadenhofer--1313
12.Jan Ratajsky--99

SuperCars Light

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Bartosz Idźkowski2023162224105
2.Robert Czarnecki22721161783
3.Maciej Manejkowski101712181976
4.Paweł Żeromiński131317121065
5.Mariusz Szczepański71212171664
6.Jerzy Szynkiewicz12131391461
7.Maciej Palczewski146910-39
8.Zbigniew Kwaśniewski1251011038
9.Mariusz Nowocień1621---37
10.Piotr Czekański114129-36
11.Michał Peterlejtner-813-1425
12.Grzegorz Bonder-13-821
13.Jacek Górniak-112-13
14.Robert Polak---1212
15.Łukasz Osmański6-6

Klubowa

 KlubIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.AK Rzemieślnik 7065656862330
2.AK Wielkopolski5959595963299
3.AK Polski 6155615463294
4.OPONEO Motorsport 4441454145216
5.AK Toruński4329423639189
6.AK Nowomiejski 2843392037167
7.AK Rallyland1724243329127
8.Olsztyński Klub Rajdowy363311936125
9.AK Kielecki21103235098
10.AK Lubelski18249241388
11.AK Bydgoski9302416-79
12.AK Jurajski20716151775
13.SOS PZMot181417101372
14.AK Chełmski1261521146
15. AK Łódzki146910-39
16.AK Królewski -12109-31
17.AK Krośnieński---141226
18.AK Stomil Dębica--112-13
19.AK Kujawsko-Pomorski2--9-11
20.Motoklub Olsztyn---9-9
21.Lubawski Klub Rajdowy0100-1
22.AK Morski00---0
23.AutoMotoKlub Wrocławski00-0-0
24.AK Orski0----0

Zespołowa

 ZespółI II II IVVVI VIIRAZEM
1. OPONEO 3642404036194
2.FlatOut Rallycross Team3935373437182
3.DTK Racing Team Poland
2034324042168
4.DC Team Rallycross3429273340163
5.PIT STOPS3933124236162
6.4 MOTORS2330293029141
7.Auto Lisia RX Team3820312125135
8.AutoMax Motorsport11-22242077
9.TVE RX TEAM0000-0

 

Do najbliższego wydarzenia zostało:

07/08 September 2019

6. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC) Autodrom Słomczyn

Czytaj więcej

Partnerzy