Klasyfikacje

SuperCars

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Maciej Cywiński2020
2.Dariusz Topolewski1818
3.Mariusz Nowocień1818
4.Marcin Gagacki 1717
5.Tomasz Kuchar1717
6.Bartosz Idźkowski1111
7.Piotr Czekański1010
8.Robert Czarnecki1010
9.Paweł Żeromiński99
10.Zbigniew Kwaśniewski88
11.Janis Vegeris 66
12.Maciej Palczewski55
13.Jerzy Szynkiewicz44
14.Maciej Manejkowski 33
15.Marcin Wicik22
16.Mariusz Szczepański11
17.Łukasz Ośmański00

SuperNational

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Damian Litwinowicz2424
2.Łukasz Tyszkiewicz1919
3.Tomasz Łoza1717
4.Halk1616
5.Daniel Krzysiak1212
6.Michał Genstwa1111
7.Robert Dąbrowski1111
8.Łukasz Zoll1111
9.Jakub Iwanek1010
10.Valters Krists77
11.Michał Kuna66
12.Valters Uldis55
13.Ellers Viktors44
14.Wojciech Trala33
15.Piotr Czapski22
16.Robert Mazurkiewicz11
17.Łukasz Kulesza00
18.Michał Kruszyński00
19.Rafał Berdys00
20.Janis Ikers00

RWD Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Igor Sokulski 2424
2.Andrzej Skrzek1919
3.Łukasz Światowski 1818
4.Paweł Konecki1515
5.Przemysław Wójcicki1414
6.Jarosław Frydrych1111
7.Maciej Kula1010
8.Jerzy Bieńkowski99
9.Kamil Wysocki99
10.Karol Wyka88
11.Wiktor Mączkowski77
12.Teddy55
13.Wojciech Topolewski44
14.Beata Borowicz33
15.Jacek Lepianka22
16.Leszek Pawlak11
17.Tomasz Adamski00
18.Tomasz Szupryczyński00
19.Dariusz Krupa00
20.Gigi00
21.Patryk Stacewicz00
22.Jakub Jurek00
23.Przemysław Korowaj00
24.Grzegorz Łazarewicz00
25.Konrad Osienienko00
26.Marcin Mrozewski00
27.Mirosław Bugno00

SC Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Grzybowski 2323
2.Szymon Jabłoński 1919
3.Piotr Budzyński 1818
4.Krzysztof Mencel1515
5.Michał Wrzosek1414
6.Paweł Hurko1212
7.Karol Kołpak1111
8.Maciej Starski99
9.Marek Prędkiewicz88
10.Maciej Sadowski88
11.Michał Kos77
12.Sławomir Szwargot55
13.Kamil Stachowiak44
14.Piotr Ostrowski33
15.Marek Słowik22
16Robert Kabat11
17.Łukasz Żakowski00
18.Marek Polit 00
19.Paweł Grzywacz00
20.Karol Dombrowicki00
21.Jan Borawski00
22.Marcel Kruszyński00
23.Wojciech Gąska00
24.Grzegorz Frymus00
25.Grzegorz Socha00
26.Agnieszka Ekert00
27.Kamil Nowakowski00
28.Bartek Smolarek00
29.Filip Zagórski00
30.Maksym Guranowski00
31.Piotr Piętak00
32.Igor Petka00
33.Konrad Gryz00
34.Grzegorz Sułko00
35.Tomasz Bogacz00
36.Roksana Noniewicz00
37.Łukasz Siegień00
38.Kacper Petka00
39.Klaudia Zawadzka00
40.Sandra Imielińska00
41.Robert Gajewski00

Grupa SuperNational - klasa do 1600 cm3

 ZawodnikI IIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Michał Kruszyński 2222
2.Valters Krists2121
3.Łukasz Kulesza1515
4. Rafał Berdys1313

Grupa SuperNational - klasa do 2000 cm3

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Tyszkiewicz2424
2.Tomasz Łoza2020
3.Jakub Iwanek 1818
4.Robert Dąbrowski1616
5.Valters Uldis1414
6.Ellers Viktors1212
7.Piotr Czaprski1010
8.Robert Mazurkiewicz99
9.Janis Ikers00

Grupa SuperNational - klasa powyżej 2000 cm3

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Damian Litwinowicz2424
2.Daniel Krzysiak1919
3.Halk1616
4.Michał Kuna1515
5.Michał Genstwa1515
6.Łukasz Zoll 1515
7.Wojciech Trala1010

SuperCars Light

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Robert Czarnecki2222
2.Bartosz Idźkowski2020
3.Mariusz Nowocień1616
4.Maciej Palczewski1414
5.Paweł Żeromiński1313
6.Jerzy Szynkiewicz1212
7.Zbigniew Kwaśniewski1212
8.Piotr Czekański1111
9.Maciej Manejkowski1010
10.Mariusz Szczepański77
11.Łukasz Osmański66

 

Do najbliższego wydarzenia zostało:

27/28 April 2019

2. runda - Motopark Toruń (MPRC i FIA CEZ) OPONEO Motopark Toruń

Czytaj więcej

Partnerzy