 fot. rallyart.pl
|
| Kaski jeszcze się przydadzą – Barbórka Warszawska | 19.11.2009, 22:02
Przed nami zakończenie sezonu w sportach motorowych, czyli Rajd Barbórka. Prestiżowa impreza przyciąga najlepszych kierowców z rajdów, wyścigów i rallycrossu. Lista zgłoszeń jest cały czas otwarta i już pojawiły się pierwsze nazwiska. Michał Guranowski wystartuje tradycyjnie w swoim VW Polo. Kolejni zawodnicy RC to Krzysztof Kasprzak w Seicento, a pilotował go będzie Krzysztof Cieślik. W rolę pilota wcieli się także Jacek Konasiuk, będzie dyktował Pawłowi Zakrzewskiemu.
Mimo długiej nieobecności na torach Jacek Ptaszek cały czas kojarzony jest z rallycrossem. Nie mogło go zabraknąć na Barbórce, zgłosił się ponownie w aucie WRC, ale tym razem w Focusie.
Kolejne zgłoszenia napływają do organizatora. Po 28 listopada, kiedy mija termin nadsyłania zgłoszeń powinniśmy poznać listę wszystkich uczestników Barbórki. Rajd rusza 5 grudnia.
| |