Do najbliższego wydarzenia zostało:

Punktacja (Wybierz klasę)

SuperCars

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Tomasz Kuchar303024242121150
2.Mikołaj Otto232618172118123
3.Marcin Gagacki242220201023119
4.Dariusz Topolewski16141417191696
5.Mateusz Ludwiczak141715-16-62
6.Maciej Cywiński19151314--61
7.Jacek Ptaszek2020----40
8.Maciej Palczewski--10-15-25
9.Robert Czarnecki1212---24
10.Andrzej Kleina9---12-21
11.Michał Peterlejtner-----1414
12.Daniel Wyrzykowski9----9
13.Michał Czerwiński9----9

SuperNational

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Damian Litwinowicz212243
2.Alan Wiśniewski212142
3.Radosław Raczkowski231841
4.Łukasz Zoll211839
5.Rafał Berdys241135
6.Roman Castoral03030
7.Dawid Struensee151328
8.Bartosz Krysmann121123
9.Tomasz Łoza22022
10.Paweł Melon02222
11.Marcin Fojudzki7714
12.Daniel Krzysiak10313
13.Martin Šindelek01010
14.Arkadiusz Kocemba808
15.Łukasz Tyszkiewicz628
16.Miroslav Pospichal077
17.Jakub Iwanek505
18.
Michał Kruszyński044
19.Łukasz Nagraba303
20.Halk202
21.Grzegorz Łazarewicz101

RWD Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Światowski30252930 3030174
2.Przemysław Wójcicki262425212622144
3.Igor Sokulski20250262225118
4.Andrzej Skrzek922231832398
5.Wiktor Mączkowski15142217141496
6.Jerzy Bieńkowski1320171520994
7.Paweł Konecki1111128201779
8.Kamil Wysocki121214-131263
9.Gigi82121691057
10.Wojciech Topolewski410121314-53
11.Cezary Chmal0791201341
12.Jacek Lepianka899-8640
13.Łukasz Sawicki2011----31
14.Beata Borowicz034-8924
15.Mariusz Preś190----19
16.Teddy3-79--19
17.Leszek Pawlak-13-7415
18.Jan Rudak201-429
19.Marcin Stencel040---4
20.Dominik Kalinowski-----33
21. Daniel Wyrzykowski-02---2
22.Maciej Palczewski1-----1
23.Przemysław Sowa 00----0

SC Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Łukasz Grzybowski303030242330167
2.Szymon Jabłoński-2326202626121
3.Mariusz Nowocień191922182122121
4.Piotr Budzyński172217-2622104
5.Karol Dombrowicki20231-121167
6.Piotr Piętak171111-101665
7.Piotr Ostrowski51210-131656
8.Kamil Stachowiak14018157155
9.Paweł Hurko01001581346
10.Łukasz Żakowski2409-0841
11.Michał Kos1530-21039
12.Maciej Starski17--17429
13.Marcin Lisicki-1514---29
14.Marek Polit - 0 14120026
15.Marcel Kruszyński042107023
16.Maciej Sadowski1104-0015
17.Łukasz Kulesza-130---13
18.Hubert Broniarek--12---12
19.Bartek Smolarek1020-0-12
20.Robert Gajewski010-3812
21.Michał Wrzosek000-01111
22.Dariusz Przybytniak303-4010
23.Paweł Wojciechowski70---29
24. Adam Szpakowski--8---8
25.Marek Prędkiewicz--0-088
26.Karol Kołpak-6----6
27.Mikołaj Graszek--0235
28.Grzegorz Frymus40----4
29.Marek Słowik2-0--02
30. Maksym Guranowski-00-101
31. Grzegorz Sułko000-000
32. Krzysztof Witkowski0-0---0
33.Roksana Noniewicz000-000
34.Wojciech Gąska----000
35.Mateusz Kurkowski--0-00
36.Jacek Chojnacki--0--00
37.Jan Borawski-----00
38.Tomasz Bogacz-----00

126p Cup

 ZawodnikIIIIIIIVVVIVIIRAZEM
1.Jacek Górniak242122242424139
2.Mariusz Szczepański202320201819120
3.Damian Stachowiak171816-201990
4.Jerzy Szynkiewicz10151417161688
5.Arkadiusz Górniak015-14-1039
6.Marcin Bruś170 20---37
7.Jakub Sykucki120017--29
8.Karol Wyka-----1414
9.Paweł Żeromiński140----14
10.Mirosław Janduła-----1212
Kalendarz, czyli gdzie i kiedy będą się ścigać?

W sezonie 2018 OPONEO Mistrzostw Polski w Rallycrossie zawodnicy będą walczyć w siedmiu widowiskowych rundach. Wybrane zawody będą łączone z rundami mistrzostw Litwy (LASF) oraz mistrzostw Europy strefy centralnej (FIA CEZ).

07 /08.04.18 1. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC)
12 /13.05.18 2. runda - Motopark Toruń (MPRC i FIA CEZ)
23 /24.06.18 3. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC)
28 /29.07.18 4. runda - Vilkyciai, Litwa (MPRC i LASF)
01 /02.09.18 5. runda - Motopark Toruń (MPRC)
15 /16.09.18 6. runda - Autodrom Słomczyn (MPRC, FIA CEZ)
13 /14.10.18 7. runda - Motopark Toruń (MPRC i LASF)

Partnerzy