Aktualności

Paliwa Warter napędzają polski rallycross

Warter Fuels oficjalnym partnerem paliwowym MPRC

Od sezonu 2020 promotor Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross rozpoczyna współpracę z Warter Fuels. Ten renomowany producent będzie oficjalnym partnerem paliwowym cyklu niezwykle widowiskowych i emocjonujących wyścigów.

Współpraca między promotorem mistrzostw i firmą z Płocka ma na celu umożliwienie zawodnikom zakupu profesjonalnego, wyczynowego paliwa na bardzo korzystnych warunkach, a także wzmocnienie ducha fair-play i wyrównanie szans w rywalizacji.

W sezonie 2020 paliwo Warter Racing 102 będzie jedynym sportowym paliwem możliwym do użycia w klasach Seicento Cup, RWD Cup i SuperCars Light. Nowy partner mistrzostw zabezpieczy dostawy paliwa dla zawodników na wszystkie rundy w kraju i za granicą (pod warunkiem złożenia go przez zawodników co najmniej na dwa tygodnie przed rundami rozgrywanymi w kraju oraz trzy tygodnie przed zawodami rozgrywanymi w Czechach i na Słowacji). Oprócz wygodnego systemu dystrybucji, dla uczestników Oponeo MPRC przygotowano także preferencyjną cenę paliwa (litr – 13,93 zł +23 proc. VAT). Zawodnicy, którzy nie zdecydują się na korzystanie z paliwa Warter mogą używać paliw dostępnych na stacjach benzynowych. Z kolei w grupach SuperNational oraz SuperCars zawodnicy nadal będą mogli korzystać z dowolnego paliwa, ale zachęcamy do sprawdzenia produktów firmy Warter, którego z powodzeniem używają kierowcy mający na swoim koncie rallycrossowe triumfy.

Aby umożliwić zawodnikom i zespołom dobre przygotowanie samochodów i silników do sezonu, Warter Fuels zapewni każdemu chętnemu 20 litrów paliwa Warter Racing 102 do testów. Jeśli w trakcie sezonu zawodnik zdecyduje się na zamówienie co najmniej jednej beczki paliwa, to od jej ceny zostanie odjęta wartość 20 litrów paliwa przekazanych do testów.

Dodatkowo firma Warter zapewnia wsparcie w postaci dostępu do laboratorium i możliwości pobierania i badania próbek paliwa użytego podczas zawodów. Wszystko po to, by zawodnicy mogli korzystać z profesjonalnego paliwa zapewniającego ich samochodom wysokie osiągi przy zachowaniu zasad uczciwej, sportowej rywalizacji, tak ważnej w każdej dyscyplinie.

W przypadku pytań i zamówień prosimy o kontakt z firmą Warter: info@warter.pro.

Do najbliższego wydarzenia zostało:

10/12 July 2020

1. runda - Motopark Toruń (MPRC/PPAC) OPONEO MotoparkTor Toruń

Czytaj więcej