Aktualności

Ruszyły zgłoszenia na Litwę

Przedstawiamy informacje praktyczne na temat 5. rundy Oponeo MPRC

Piąta runda Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross zostanie rozegrana na litewskim Vilkyčiai. Poniżej znajdziecie informacje na temat zgłoszeń oraz treningów przed lipcowymi zawodami.

Na początek warto pamiętać, że Polscy zawodnicy zgłaszają się do zawodów na Litwie tylko poprzez system Inside PZM. Link do formularza zgłoszeń znajdziecie w zakładce „Zawodnicy –> 5. runda”. Wpisowe należy wpłacić zgodnie z tabelką w formularzu zgłoszeń, na podane konto (Oponeo Motorsport). Pierwszy termin zgłoszeń upływa 12 lipca, natomiast drugi 19 lipca. Do formularza zgłoszeń obowiązkowe jest dołączenie potwierdzenia wpłaty wpisowego.

Dodatkowo w formularzu zaszła drobna zmiana – zamiast rubryki „mechanik” jest w tej chwili rubryka „koordynator/spotter”.

Trening przed zawodami odbędzie się 25 lipca, natomiast park maszyn będzie otwarty dzień wcześniej od godziny 16:00. Zawodnicy, którzy chcieliby odbyć treningi we wcześniejszym terminie muszą skontaktować się bezpośrednio z organizatorem (mail: vilkyciai.ask@gmail.com, tel: +370 699 39290) celem uzgodnienia miejsca oraz opłaty za trening.

 

Do najbliższego wydarzenia zostało:

26/28 June 2020

2. runda - Autodrom Sosnova (MPRC/FIA CEZ/CZE/SVK) Autodrom Sosnova

Czytaj więcej