Aktualności

Weekend pełen atrakcji w toruńskim Motoparku

Mnóstwo ciekawych i bardzo szybkich samochodów, otwarty park maszyn, zacięta rywalizacja na torze, wiele atrakcji dla dzieci, a także coś dla podniebienia – na to wszystko możecie liczyć podczas IV rundy Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross. Wstęp na zawody, które odbędą się w weekend 22-23 czerwca w toruńskim Motoparku, jak zwykle będzie darmowy!

Poprzednie rundy Oponeo MPRC 2019 stały pod znakiem nie tylko zaciętej walki na torze, ale również rekordowej frekwencji. Rekord padł pod koniec maja w Słomczynie – do tych zawodów zgłosiło się blisko 130 kierowców. Czy ten wynik zostanie jeszcze bardziej wyśrubowany? Tego dowiemy się we wtorek 18 czerwca, kiedy opublikowana zostanie lista zgłoszeń, jednak możemy być pewni, że kierowców będzie wielu, każdy z nich będzie twardo walczyć, co gwarantuje rewelacyjne widowisko.

Nie tylko sport

W Polsce zawody rallycrossowe to już nie tylko gratka dla fanów motoryzacji, lecz także świetny sposób na rodzinną rozrywkę. Organizatorzy cyklu jak zwykle nie zapominają o najmłodszych. Z myślą o nich, w toruńskim Motoparku ustawione będą dmuchańce i mini-tor, na którym dzieci będą mogły się sprawdzić prowadząc elektryczne wózki  Turnado. O głód też nie trzeba się martwić. Będzie go można zaspokoić dzięki bogatej ofercie gastronomicznej. Z kolei firma Red Bull, zapewni możliwość degustacji ich napoju, a także DJ-a, który postara się o wrażenia muzyczne dorównujące symfonii wydobywającej się spod masek rallycrossowych maszyn.

Internetowa transmisja na żywo

A jeśli tym razem nie uda Wam się dotrzeć na tor? Nic straconego! Czwartą rundę Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross będzie można śledzić na żywo za pośrednictwem Internetu. Transmisja z biegów półfinałowych i finałowych będzie dostępna w niedzielę, 23 czerwca, w serwisie YouTube.

LINK do transmisji.

Do najbliższego wydarzenia zostało: